Baszta Jazz Festiwal na mapie - Wielkiego Odkrywania Małopolski.

2016-08-08

Kapituła Plebiscytu Wielkiego Odkrywania Małopolski zakwalifikowała do etapu finałowego plebiscytu w kategorii „Wydarzenie”- Baszta Jazz Festiwal w Czchowie.

Szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie www.gazetakrakowska.pl oraz na stronach internetowych współorganizatorów. Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/a/wielkie-odkrywanie-malopolski-glosuj-w-plebiscycie,10483558/

Zachęcamy Państwa do głosowania w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski na wydarzenie organizowane w Czchowie – „Baszta Jazz Festiwal”.

Plebiscyt organizowany jest przez Gazetę Krakowską, Województwo Małopolskie, Małopolską Organizację Turystyczną, Telewizję Polską SA Oddział w Krakowie oraz Radio Kraków.

Prosimy o włączenie się w akcję i głosowanie na „Wydarzenie: Baszta Jazz Festiwal”.

Głosowanie trwa do 6 września.

Głosować można na różne sposoby: 
1. Wysyłanie kuponów, publikowanych codziennie w GK, do 31 sierpnia, które należy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres redakcji: al. Pokoju 3, 31-548 Kraków. Jeden kupon to 10 punktów dla naszego kandydata.

2. Wysyłanie SMS-ów : Baszta Jazz Festiwal w Czchowie - sms o treści WOMW.4 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).  Jeden sms to 10 punktów dla naszego kandydata.

3. Głosowanie internetowe - www. gazetakrakowska.pl, wybieramy wydarzenie „Baszta Jazz Festiwal” i klikamy wybierz metodę głosowania: Głosuj przez sms; głosuj przez facebook, głosowanie tradycyjnie; i klikamy na „GŁOSUJ ZA”.

 

Jeszcze raz prosimy o wsparcie i zagłosowanie na wydarzenie Baszta Jazz Festiwal.

Dziękujemy za pomoc!

Pozdrawiamy!


Sponsorzy
Sponsorzy główni
Współorganizatorzy
Patronat medialny
TVP Kraków rdn_m.jpg jazz_forum_m.jpg czas_czchowa_150.jpg czchow_pl_m.jpg polskajestpiekna.eu