Aura Nowego Orleanu w Czchowie podczas 23. BJF

Aura Nowego Orleanu w Czchowie podczas 23. BJF

Dla wszystkich – 23. Baszta Jazz Festival w Czchowie

Wszystkich entuzjastów jazzu tradycyjnego oraz przygodnych słuchaczy zapraszamy 8, 9 i 10 lipca do Czchowa na 23. Baszta Jazz Festival. Tutaj, w rytmie jazzu poznamy tajemnice muzyczne Nowego Orleanu.

W tym roku stawiamy na artystów z Małopolski, a wśród naszych przyjaciół pojawią się nowe zespoły bardziej lub mniej znane. Rozpoczynamy w piątek o godzinie 20-tej w Oranżerii Hotelu Łaziska w Czchowie występem Meaculpy & Jazz Roosters. Kolejny i ostatni w tym dniu koncert wykona Five o’Clock Orchestra, podczas którego usłyszymy najprawdziwszy, amerykański dixe jazz.

Meaculpa & Jazz Rosters

W sobotę, po dwóch latach nieobecności, spotykamy się ponownie na rynku w Czchowie, gdzie odbędą się koncerty: Big Band Mielec, MONK, Jazz Band Ball Orchestra, Leliwa Jazz Band i RB Dixie Five. Mielecki big band jak i tarnowski zespół głosowy wystąpią u nas po raz pierwszy. Sobota to również jubileuszowy koncert Jazz Band Ball Orchestry, która obchodzi w tym roku piękną, 60-tą rocznicę istnienia.

Big Band Mielec

W tym dniu towarzyszyć nam będą dodatkowe wydarzenia kulturalne jak: Konkurs „O Złotą Basztę” im. Jacka Mazura, parada nowoorleańska, wystawa fotografii Piotra Góryjowskiego oraz aukcja obrazów.

W niedzielę Czchów zamieni się w Nowy Orlean, a Dunajec w Missisipi. Projekt łączący koncerty uliczne ze średniowieczną scenerią miasteczka i zamku, tworzy niesamowity klimat dixielandowy, pełny emocji i wigoru, jest pomysłem organizatorów Elżbiety Ogieli i Romana Bartnickiego.

Leliwa Jazz band

Na dni pełne fenomenalnej muzyki zapraszają organizatorzy: Burmistrz Czchowa, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej oraz Partnerzy: Związek Artystów Wykonawców „STOART” z Warszawy i F.H.U „Rabek”

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
udemy free download
download mobile firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
Skip to content