Aura Nowego Orleanu w Czchowie podczas 23. BJF

Aura Nowego Orleanu w Czchowie podczas 23. BJF

Dla wszystkich – 23. Baszta Jazz Festival w Czchowie

Wszystkich entuzjastów jazzu tradycyjnego oraz przygodnych słuchaczy zapraszamy 8, 9 i 10 lipca do Czchowa na 23. Baszta Jazz Festival. Tutaj, w rytmie jazzu poznamy tajemnice muzyczne Nowego Orleanu.

W tym roku stawiamy na artystów z Małopolski, a wśród naszych przyjaciół pojawią się nowe zespoły bardziej lub mniej znane. Rozpoczynamy w piątek o godzinie 20-tej w Oranżerii Hotelu Łaziska w Czchowie występem Meaculpy & Jazz Roosters. Kolejny i ostatni w tym dniu koncert wykona Five o’Clock Orchestra, podczas którego usłyszymy najprawdziwszy, amerykański dixe jazz.

Meaculpa & Jazz Rosters

W sobotę, po dwóch latach nieobecności, spotykamy się ponownie na rynku w Czchowie, gdzie odbędą się koncerty: Big Band Mielec, MONK, Jazz Band Ball Orchestra, Leliwa Jazz Band i RB Dixie Five. Mielecki big band jak i tarnowski zespół głosowy wystąpią u nas po raz pierwszy. Sobota to również jubileuszowy koncert Jazz Band Ball Orchestry, która obchodzi w tym roku piękną, 60-tą rocznicę istnienia.

Big Band Mielec

W tym dniu towarzyszyć nam będą dodatkowe wydarzenia kulturalne jak: Konkurs „O Złotą Basztę” im. Jacka Mazura, parada nowoorleańska, wystawa fotografii Piotra Góryjowskiego oraz aukcja obrazów.

W niedzielę Czchów zamieni się w Nowy Orlean, a Dunajec w Missisipi. Projekt łączący koncerty uliczne ze średniowieczną scenerią miasteczka i zamku, tworzy niesamowity klimat dixielandowy, pełny emocji i wigoru, jest pomysłem organizatorów Elżbiety Ogieli i Romana Bartnickiego.

Leliwa Jazz band

Na dni pełne fenomenalnej muzyki zapraszają organizatorzy: Burmistrz Czchowa, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej oraz Partnerzy: Związek Artystów Wykonawców „STOART” z Warszawy i F.H.U „Rabek”

Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
Skip to content