Drodzy Sponsorzy

2016-04-20

Jest to impreza tematyczna, podczas której na scenie wystąpią popularni wykonawcy muzyki jazzowej m.in.: Big Band Jazz Combo Volta z Warszawy, The Varsaw Dixieland z Warszawy, Joanna Morea & Band z Warszawy, Five o'Clock Orchestra z Częstochowy, Jazz Band Ball Orchestra z Krakowa oraz Stanley Breckenridge z USA, Sami Swoi Orchestra z Wrocławia, Leliwa Jazz Band z Tarnowa, Dixiland Society Band ze Szwecji, Hot D’Jazz Trio & Maya z Krakowa, Funny Fellows ze Słowacji. Mamy nadzieję, że program jest interesujący i każdy z Państwa znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Organizacja tak prestiżowego wydarzenia o międzynarodowej randze, wymaga wielkiego nakładu pracy oraz środków finansowych. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe XVII Baszta Jazz Festivalu. W zamian oferujemy: promocję Państwa firmy podczas Festivalu; wpis na naszych stronach internetowych: www.jazz.czchow.pl oraz www.moksir.czchow.pl; polecanie Państwa usług; podziękowania wygłaszane w trakcie imprezy; możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w trakcie trwania Festivalu (kolportaż wśród uczestników lub punkt promocyjny); informację w mediach lokalnych, na plakatach oraz w publikacjach związanych z XVII Baszta Jazz Festivalem.

Gorąco liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby o sponsoring wierząc, że dla Państwa Firmy, będzie to wspaniała promocja i reklama, która przyniesie olbrzymie korzyści w przyszłości.

Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na konto Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie 32-860 Czchów ul. Rynek 12, Nr konta – BSR o/Czchów  05858900060040000015570001 "z dopiskiem BJF". Materiały dot. Państwa Firmy prosimy wysłać na adres moksir@czchow.pl lub dostarczyć do biura MOKSiR-u w Czchowie. 

Sponsorzy
Sponsorzy główni
Współorganizatorzy
Patronat medialny
TVP Kraków rdn_m.jpg jazz_forum_m.jpg czas_czchowa_150.jpg czchow_pl_m.jpg polskajestpiekna.eu